Działka komercyjna Chodzież

Chodzież, wielkopolskie

  • 890 000 zł
  • 3 924 m²
  • 226,81 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Kuklińsk...

Skontaktuj się

Działka komercyjna Chodzież

Chodzież, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

890 000 zł

3 924 m²

226,81 zł/m²

Działka komercyjna Chodzież

Zaktualizowane: 12 maja 2026

890 000 zł 3 924 m² 226,81 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (226,81 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: usługowa, 3 924 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 75m; szerokość: 82m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność!

Działka usługowa objęta MPZP - Chodzież, woj. wielkopolskie

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chodzież, w północnej części województwa wielkopolskiego. Działka usytuowana jest bezpośrednio przy ruchliwej drodze, co zapewnia doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp. (...)

Agent

Bartosz Kukliński

573 094...

573 094 074

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

573 094...

573 094 074

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości